Regulamin:

Zawartość serwisu:

Administratorzy serwisu deutschkurs.pl obiecują dołożyć wszelkich starań, aby w serwisie nie pojawiały się materiały sprzeczne z polskim prawem. Równocześnie użytkownik tego serwisu akceptując niniejszy regulamin zobowiązuje się nie umieszczać w tym serwisie treści sprzecznych z polskim prawem. Użytkownicy łamiący tę zasadę będą blokowani, a ich konta będą usuwane. W rażących przypadkach będziemy zobligowani do zgłaszania takich nadużyć uprawnionym organom ścigania.

Zarządzanie serwisem:

Administratorzy tego serwisu posiadają pełne prawo do modyfikowania, przesuwania, usuwania oraz wszelkich innych operacji, które uznają za stosowne, na treściach zamieszczanych przez użytkowników bez potrzeby uzyskiwania ich zgody autorów.

Przechowywanie danych:

Jako użytkownik serwisu zgadzasz się, że wszelkie dane wprowadzone przez ciebie do serwisu mogą zostać zapisane w bazie danych. Dołożymy wszelkich starań, aby dane zawarte w tym serwisie były należycie chronione, nie możemy jednak zagwarantować 100% bezpieczeństwa zgromadzonych tu danych, co wynika bezpośrednio z ograniczeń technologii informatycznych implementowanych w sieciach komputerowych.

Prawa autorskie:

Wszystkie elementy serwisu: deutschkurs.pl podlegają ochronie przez przepisy o prawach autorskich. Żadne z elementów tego serwisu, poza treściami umieszczanymi przez samych użytkowników, nie może być kopiowany, powielany w jakikolwiek sposób bez zgody autora serwisu.
Akceptując regulamin tego serwisu zgadzasz się na możliwość kopiowania twoich treści przez innych użytkowników oraz użycia w innych serwisach internetowych, pod warunkiem umieszczenia wyraźniej informacji o źródle pochodzenia danych treści.

Treści użytkowników:

Treści stworzone i umieszczone przez użytkowników tego serwisu mogą być kopiowane i rozpowszechnianie innych serwisach internetowych pod warunkiem umieszczenia wyraźniej informacji o źródle pochodzenia danych treści.

Polityka prywatności:

Adres e-mail podawany przez użytkownika serwisu zostanie użyty w procesie rejestracji do ostatecznej aktywacji konta, w procesie odzyskiwania dostępu do konta oraz jako adres do korespondencji w sprawach związanych z niniejszym portalem. Użytkownik zobowiązany jest do podania własnego, aktywnego konta e-mail. Konta co do których będzie zachodzić podejrzenie nie spełnienia powyższych warunków będą usuwane z serwisu.

Dane wprowadzone w pierwszym etapie rejestracji, a nie potwierdzone przez użycie linku aktywacyjnego, zostaną usunięte z naszej bazy po upływie 30 dni. Po tym okresie link aktywacyjny będzie nieważny.

Płatności:

Korzystanie z serwisu: deutschkurs.pl jest bezpłatne.